Instalacje domofonowe

Instalacje domofonowe. Sprawdzone rozwiązanie w dużym bloku i domu jednorodzinnym

Tradycyjne instalacje domofonowe, to jedne z najbardziej znanych i sprawdzonych sposobów identyfikacji, a w wielu sytuacjach sposób na sprawną komunikację. Doskonale znane urządzenia, od lat stanowią pierwszą linię obrony przed niepowołanymi gośćmi. Od dawna sprawdzają się na dużych osiedlach mieszkalnych, instalowane są w wieloklatkowych i kilkunastopiętrowych blokach, gdzie doskonale spełniają swoją rolę. Nic więc dziwnego, że te urządzenia wykorzystuje się dziś również w firmach, instytucjach i domach jednorodzinnych.

Jednym z rodzajów popularnych domofonów jest ich rozbudowana i bardziej nowoczesna instalacja wideodomofonowa. W tym wypadku, oprócz tradycyjnej funkcji połączenia głosowego, mamy możliwość podglądu, a co za tym idzie możliwość pełniejszej weryfikacji. To idealne rozwiązanie dla firm i domów, a jego przydatność wzrasta szczególnie tam, gdzie przez przeszkody terenowe (nasadzenia, ogrodzenie) pełna identyfikacja staje się niemożliwa. Połączenie głosu i wizji, znacznie zwiększa możliwość weryfikacji i wpływa na bezpieczeństwo.

 

Decydując się na montaż instalacji wideodomofonu mają Państwo możliwość rozbudowy urządzenia o najnowocześniejsze sposoby identyfikacji. Począwszy od możliwości zapisu obrazu, zastosowania kamery termowizyjnej lub wspomaganej dodatkowym światłem, przez ruchome kamery poszerzające możliwości wizyjne oraz możliwość zostawiania przez gości krótkich wiadomości głosowych, aż po rozwiązania na miarę XXI wieku, czyli identyfikację za pomocą linii papilarnych, co całkowicie wyklucza konieczność posiadania klucza. Bardziej zaawansowane modele domofonów można bez przeszkód zintegrować z inteligentnym domem, czy systemem alarmowym.

Instalacje domofonowe Toruń, nie mają przed Multisat żadnych tajemnic. Na przestrzeni wielu długich lat naszej działalności poznaliśmy od podszewki możliwości urządzeń domofonowych. Dysponując odpowiednią wiedzą i ogromnym doświadczeniem, wybierzemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Zależy nam aby wasz dom był w pełni bezpieczny, a wykonana instalacja spełniała swoje oczekiwania i była niezawodna. To właśnie dzięki Państwa zaufaniu od prawie trzydziestu lat czerpiemy radość i satysfakcję z naszej pracy, za co bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do współpracy!